Güzellikler tuale yansıyacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan “Altınova Belediyesi 77 Tual 77 Fırça Yalova” resim çalışması hazırlıkları devam ediyor.Altınova Belediyesi ve Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü işbirliğiyle bu yıl ilki yapılacak olan “77 Tual 77 Fırça Yalova” çalışmaları hızla sürüyor.

KOMİSYONDAN ORAL’A ZİYARET

Yalova ilinin ilçeleriyle birlikte sahip olduğu değerler tuale yansıtılacak. Çalışma ile ilgili oluşturulan komisyon bir araya gelerek, çalışmaları değerlendirdi.

Mehmet Sait Başaran Başkanlığındaki komisyon; Hakan Beykoz, İlhan Aydan, Cemal Bektaş, Ayşegül Arat, Mehmet Şahinal, Alev Hasanoğlu, Dolunay Atuk, Ayşegül Bilgin’den oluşan “Altınova Belediyesi 77 Tual 77 Fırça Yalova” Çalışma Komisyonu, Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İLKİ DÜZENLENECEK

Başkan Oral, çalışmalardan dolayı komisyon üyelerine teşekkür etti. Ziyaretin ardından komisyon üyeleri Altınova Belediye Binasını ve sergi alanını gezerek, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

7 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 15:00’te Altınova Belediye Binası 4. Katında gerçekleştirilecek olan etkinliğe Dünyaca ünlü Türk Ressamı Ahmet Güneştekin de katılarak, resim sevdalılarıyla buluşacak.

Komisyon Başkanı ve Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran yaptığı açıklamada, “İl genelinde belirlenen değerlerimiz, öğretmen ve öğrenciler tarafından resmedilecek. Etkinliğin ardından katılımcılara belge de verilecek. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz çalışmanın ilimizin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz.


11.4.2018 14:51:43 _297