Yalova’nın güzellikleri tuale resmedilecek

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, “77 Tual 77 Fırça Yalova” resim çalışması Altınova'da start alıyor. Altınova Belediyesi'nin sponsorluğunda Yalova ilinin ilçeleriyle birlikte sahip olduğu değerler tuale yansıtılacak.Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü ve Altınova Belediyesi işbirliğiyle bu yıl ilki yapılacak olan “77 Tual 77 Fırça Yalova” çalışmaları start aldı.

7 MAYIS’TA

Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran başkanlığında gerçekleştirilecek çalışmada, ilçe koordinatörleri tarafından belirlenen tarihi, kültürel ve doğal güzellikler, canlı performansla tuale resmedilecek. 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü Altınova Belediye Binası 4. Katında gerçekleştirilecek olan çalışmanın tamamlanmasıyla il genelinde düzenlenecek sergilerle resimler vatandaşla buluşacak.

DÜNYACA ÜNLÜ RESSAM DA KATILACAK

Dünyaca ünlü bir ressamın programa katılarak, resim sevdalılarıyla buluşacağı müjdesini veren Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran, “İl genelinde belirlenen değerlerimiz, öğretmen ve öğrenciler tarafından resmedilecek. Etkinliğin ardından katılımcılara belge de verilecek. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz çalışmanın ilimizin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz.


13.3.2018 10:21:41 _526