AK gönüllüler buluştu

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar Altınova İlçe Teşkilatı’nda görev yapan, belediye ve il genel meclisi üyelikleri görevinde bulunan partililer bir araya geldi.2001 yılından bu güne kadar AK Parti Altınova İlçe, belde, kadın ve gençlik kolları yönetimlerinde bulunan yöneticiler, köy ve mahalle temsilcileri, AK Parti’den 2001 yılından itibaren il genel meclis ve belediye meclis üyelikleri görevinde bulunan partililer kahvaltıda bir araya geldiler.

Partilileri buluşturan kahvaltıya; AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da katıldı.

DANIŞMA MECLİSİ DE TOPLANDI

Kahvaltının ardından AK Parti Altınova İlçe Danışma Meclisi, Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Danışma Meclisine; AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova ilçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları eski Başkanı Ayten Eke, belde başkanları, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri katıldı.


24.2.2018 19:54:50 _694