Çok özel kahvaltı

Mental, otistik ve down sendromlu bireylerin özel spor organizasyonu olan ve gönüllülük esasıyla çalışan, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu’na bağlı Altınova Özel Kardeşlik Spor Kulübü, kahvaltıda buluştu.Elegance Resort Hotel’de gerçekleşen kahvaltıya; kulüp yöneticileri, kulüp sporcuları ve velileri, Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran, Vakıfbank İlkokulu Müdürü Cafer Pehlivan ve davetliler katıldı.

3 YILLIK KULÜP

3 yıllık bir kulüp olduklarını ancak bu kısa zamanda önemli başarılar elde edildiğini dile getiren Altınova Özel Kardeşlik Spor Kulüp Başkanı Erdem Çoşkuner, “Zihinsel, mental ve otistik bireylerin spor organizasyonlarıyla, bedensel ve sosyal kazanımlarına katkıda bulunmayı amaçlayan spor kulübümüz, gönüllülük esasına dayalı sosyal bir organizasyondur” dedi.

Kahvaltıda kulübe katkılarından dolayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral adına Başkan Vekili Bilal Ok’a plaket verildi.


20.2.2018 10:21:18 _368