Altınova’da ders başı heyecanı

Altınova’da 26 okulda; 208 öğretmen, 33 idareci ve 4 bine yakın öğrencinin yarıyıl tatilini tamamlayarak ders başı yaptı.Altınova’da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan 4 bine yakın öğrenci 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminin 2. Yarısına başladı.

“HAYIRLI OLSUN”

Okulların açılması nedeniyle Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve ilçe yöneticileri, Altınova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalik Köse ve Vakıfbank İlkokulu Aile Birliği Başkanı İmdat Karadağ eğitim kurumlarını ziyaret etti. Altınova Kaymakamı Zafer Engin, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminin 2. Yarısının eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, “Öğrenci, öğretmen ve velilerimizin iyi bir eğitim dönemi geçirmesini temenni ediyoruz. İlçemizde eğitim kalitesinin en üst seviye olması yönünde el birliğiyle uğraş veriyoruz” dedi.

“EĞİTİME TAM DESTEK” Belediye olarak eğitim ve öğretim çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, “Öğrenci ve öğretmenlerimizin, geleceğimizin teminatı olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle belediye olarak eğitim öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimizi sürdürmekteyiz. İkinci dönem sınavların yoğunlukta olacağı bir dönem olacak. Öğrencilerimizden motivasyonlarını bozmadan çalışmalarının kendilerine faydalı olacağını düşünüyorum. Yeni dönem öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.


5.2.2018 12:54:17 _584