Prof. Alkan’dan Oral’a ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güler Bilen Alkan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güler Bilen Alkan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın misafiri oldu. Altınova’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Oral, ziyaretinden dolayı Rektör Prof. Alkan’a teşekkür etti.

ÇALIŞMALAR ELE ALINDI

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın makamında gerçekleşen görüşmede Altınova’ya açılması planlanan meslek yüksekokulu ve bu kapsamda yapılacak çalışmalar ele alındı. Uzun zamandır ilçeye en az bir meslek yüksek okulu kazandırmak için büyük uğraş verdiklerini hatırlatan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu konuda bize destek olan Yalova Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güler Alkan’a teşekkür ediyoruz. İlçemiz geniş imkanlara ve potansiyele sahip bir bölge. Altınova’ya kurulacak olan meslek yüksekokulu, ilçemizin gelişmesine ve büyümesine önemli katkı sağlayacaktır” dedi.

BİNAYI GEZDİRDİ

Yeni belediye binasını gezdirerek, Prof. Alkan’a bilgi veren Başkan oral, “Bu binanın açılmasıyla ilçemizin en önemli ihtiyaçlarından birisi giderilmiş oldu. Yeni belediye binamız ilçemize uzun bir süre hizmet verecek” dedi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güler Bilen Alkan da Başkan Oral ve ekibini başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Ziyaretin sonunda Rektör Alkan, Başkan Oral’a üniversitenin plaketini verirken, Başkan Oral da Prof. Alkan’a “Hersek Lagününde Flamingo” tablosu hediye etti.


31.1.2018 12:55:05 _586