Okul Komutandan Oral’a ziyaret

Astsubay MYO Okul Müdürü Dnz. Alb. Mustafa Egüz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a ziyarette bulundu.Astsubay MYO Okul Müdürü Dnz. Alb. Mustafa Egüz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın misafiri oldu. Başkan Oral, ziyaretinden dolayı Albay Ergüz’e teşekkür ederek, ilçe hakkında bilgi verdi.

BİNAYI ANLATTI

Yeni belediye binası hakkında Okul Müdürü Alb. Egüz’e bilgi veren Başkan Oral, “Bu binanın açılmasıyla ilçemizin en önemli ihtiyaçlarından birisi giderilmiş oldu. Yeni belediye binamız ilçemize uzun bir süre hizmet verecek” dedi.

KISA BİLGİLENDİRME

İlçe genelinde yapılan çalışmalar ve projeleri anlatan Başkan Oral, “Tarihi Hersek Bölgesinde önemli projelere başlıyoruz. Hersek Sahilimizi hizmete açtık. Osman Gazi Köprüsü’nün altında vatandaşlarımız denize girebilecek. Türkiye’nin tek tapulu gölü olan Hersek Lagünü ise bu yıl normalden 2 ay önce flamingoları misafir etmeye başladı. Kültür, sanat ve spor alanlarında ilçe dinamiklerimiz önemli işlere imza atıyor. Bölgemize ve halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.


28.12.2017 12:00:37 _753