Başkan Oral, eğitimcilerle kahvaltıda buluştu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında Hürriyet Ortaokulu’nda eğitimcilerle kahvaltıda buluştu.Öğrencilik yıllarında düzenledikleri Yerli Malı Haftasına vurgu yapan Başkan Oral, “O yıllarda bu hafta çok farklı bir havada kutlanırdı. Sizlerle bir arada olmak benim için büyük mutluluk” dedi.

Hürriyet Ortaokulu öğretmenler odasında düzenlen kahvaltıya Başkan Oral’ın yanı sıra; Altınova İlçe Milli Eğitim Müdür Zeki Sitar, Altınova Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdulhalik Köse ve Çetin Örs, Hürriyet Ortaokulu İlhan Aydan ve Müdür Yardımcısı Betül Verim ile öğretmenler katıldı.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Öğretmenliğin en kutsal meslekler arasında yer aldığını ifade eden Başkan Oral, “Dünya bilgi çağını yaşıyor. Bu çağda milletimizin geleceğini inşa eden sizlere çok büyük görevler düşüyor. Biliyoruz ki, yetiştirdiğiniz nesil ne kadar güçlü olursa yarınlara dair umutlarımız da o kadar güçlü olacaktır. Bu önemli görevinizde Altınova Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Eğitime verdiğimiz desteği sürdüreceğiz” dedi.


12.12.2017 14:19:01 _948