Altınova Kız Öğrenci Yurdu, bitme aşamasında

AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, inşaatı son aşamaya gelen 200 Yataklı Altınova Kız Öğrenci Yurdu, Çalışma Atölyesi, Konferans Salonu ve spor salonu inşaatlarını gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

 

AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel beraberinde Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve parti yöneticileriyle birlikte Tersaneler AŞ. Denizcilik Lisesi Kampusu içinde yapımına devam eden inşaatları gezerek bilgi aldı.

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL TASARLANMIŞ”

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar tarafından inşaat alanında karşılanan Milletvekili Fikri Demirel ve beraberindekiler bölgeyi gezerek bilgi aldılar.

200 Yataklı Altınova Kız Öğrenci Yurdu İnşaatını da ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel binanın çok modern olduğunu belirterek, öğrenci yurdunun 5 yıldızlı otel konforunda olduğunu ifade etti. Demirel, “Bitimine az bir süre kalan öğrenci yurdumuzda kalacak öğrencilerimizin sportif faaliyetler ve etüt çalışmalarını gerçekleştirmek adına her şey çok güzel tasarlanmış. Öğrenci yurdumuzun inşa edilmesinde ve ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ORAL’DAN TEŞEKKÜR
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, “Altınova Kız Öğrenci yurdunun önümüzdeki aylarda açılışını yapacak. Bu eserlerin ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan ilgili bakanlıklarımıza, Milletvekilimiz Fikri Demirel’e, AK Parti İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak’a, İlçe Başkanımız Hasan Zafer’e ve parti teşkilatlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.


8.12.2017 16:19:28 _752