Öğretmenler Günü ÇPL’de kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü, Altınova’da görkemli bir şekilde kutlandı. Altınova Kaymakamlığı önündeki törenlerin ardından Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesinde kutlamalara devam edildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları Altınova Kaymakamlık binası önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk Sunulmasıyla başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Zeki Sitar’ın anıta Çelenk Sunulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okuldu.

KUSURSUZ PROGRAM

24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları Çelenk Sunma´nın ardından Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesinde devam etti. Programa ilçe protokolü, kurum amirleri, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Programda günün anlam ve önemine dair konuşmaların ardından, Altınova Kaymakamı Zafer Engin tarafından emekli öğretmen Resul Uzun’a ‘Hizmet Şeref Belgesi’ verildi. Aday öğretmenlerimizin Bayrak huzurunda Yeminlerinin ardından, ilçe Protokolü 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerini verdiler. Daha sonra öğrencileri, Okul Müdürü Erdinç Bakkal’ın yönetiminde Öğretmen Marşı ve Sen Varsın Öğretmenim eserlerini seslendirdiler.


30.11.2017 16:44:12 _571