Oral, misafirlerini ağırladı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ederek, yeni belediye binasının hayırlı olması dileklerini ilettiler.

 

Sakarya Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral bir araya geldi. Yeni binayı da gezen misafir Belediye Başkanı Kaya ve İl Sağlık Müdürü Sezen, Başkan Oral’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini de ilettiler.

TABLO HEDİYE ETTİ

Oldukça samimi ortamda geçen ziyarette iki ilçede yapılan çalışmalar, projeler ve yatırımlar ile sağlık alanında yapılan faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Oral, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.Ziyaretin sonunda Başkan Oral; Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen’e, “Hersek Lagününde Flamingo” Tablosu hediye etti.


23.11.2017 16:50:34 _648