Engin: Hizmet seferberliğimiz sürüyor

Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Çavuşçiftliği Bayraktepe Mesire Alanında, köy mahalle muhtarları ve azalarla bir araya geldi. Engin, ilçe genelinde hizmet seferberliğinin sürdüğünü söyledi.

Altınova Kaymakamı Zafer Engin beraberinde; İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mesut Aslan, İlçe emniyet Amiri M. Ferit Duman ve daire amirleriyle birlikte köy ve mahalle muhtarları ile azalarla bir araya geldi.

“GÖREVİMİZ HİZMET”

Mahalle ve köylerin sorunları, istek ve şikâyetleri dinleyen Kaymakam Engin, Altınova genelinde hizmet seferberliğinin devam ettiğini dile getirerek; “el ele vererek halkımıza, yaşadığımız yöre hizmet ediyoruz. Noksanlıklar, ihtiyaçlar elbette olacak. Birim görevimiz de bunları çözmek, hizmet etmek” dedi.

GÜVENLİK VE SPOR

Toplantıda özellikle hırsızlık olayları ve güvenlik kameraları konusuna değinen muhtarlar, köylere spor tesislerin kazandırılması ve gençlerin spora yönlendirilmesini istediler. Kaymakam Engin, vatandaşların can ve mal güvenliği konusunda gerekli tüm önlemlerin alındığını ifade etti. Altınova İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran ise spor tesisleri konusunda ilçenin şanslı olduğunu ifade ederek, gençlerin spor branşlarına yönelmeleri konusunda da ilçede ciddi çalışmaların yapıldığını ifade etti.


2.11.2017 16:46:18 _795